Istniejemy od 1987 roku.

Restauracja Familia powstała w roku 1987, położona jest w pięknej dzielnicy miasta Wrocławia, na osiedlu Leśnica. Z okien restauracji widać okazałą budowlę – to Zamek Leśnicki, jego początek liczy się od 1201 roku. Otoczony jest zabytkowym parkiem, pełnym ciekawych okazów starodrzewia i zabytków przyrody. W jego sąsiedztwie znajduje się barokowy kościół św. Jadwigi Śląskiej.

Wrocław Leśnica to miejsce pełne uroku. Poniżej przedstawiam Państwu zdjęcia mojego autorstwa oddające obraz tego pięknego zakątka Wrocławia. Zdjęcia wykonano w roku 2008 i 2009. Zachęcam do odwiedzenia restauracji oraz spacerów po Leśnickim Parku, uliczkach i leśnych duktach. Leśnica to miejsce wyjątkowe. Polecam.
Artur Jesionek

W restauracji mamy dwie sale.  Ta na zdjęciu jest przy ogrodzie z dużymi oknami do samej podłogi, jest bardzo lubiana przez naszych gości.

W naszym ogrodzie, jest dużo pięknych drzew, krzewów i kwiatów. Zawsze  gościnnie śpiewają ptaki i nasze dwie papugi Boni i Pipin. Można tu spotkać nasze koty Bertę i Bazyla. Tutaj Państwo odpoczną i posmakują naszych dań.

Przepiękna okolica.